Profesjonalne projektowanie stron www CMS, tworzenie sklepów internetowych i katalogu produktów, pozycjonowanie...
Usługi w zakresie fotografii, sesje zdjęciowe, retusz i obróbka zdjęć, kolarze, fotomontarze, renowacja starych zdjęć...
Przygotowanie materiałów promocyjno-reklamowych, banery, ulotki, plakaty, wizytówki, prezentacje multimedialne...
Kreowanie wizerunku marki firmy  - logotypy firmowe, druki i papiery firmowe, pieczątki, szyldy, tablice reklamowe...
Podaj słownie wynik równania 22 + 22 =
Email:
Temat:
Wiadomość:

Projektowanie stron internetowych

Agencja graficzna Leon-Art oferuje Państwu projektowanie niebanalnych oraz estetycznych stron www (systemy zarządzania treścią CMS) wzbogaconych o interaktywną animację Flash i miłą dla oka oprawę graficzną. System ten pozwala na wzbogacenie strony o sklepy internetowe, fora dyskusyjne, galerie zdjęć, filmów i wiele innych funkcjonalnych dodatków. Ponadto panel administracyjny pozwoli Państwu na dowolne powiększanie zasobów i modyfikacje zarówno treści jak i zdjęć, czy filmów.

 

Przy realizacji projektów bardzo istotne są Państwa pomysły i wskazówki dotyczące wyglądu firmowej strony, wizytówki która jest kluczowym elementem skutecznej taktyki marketingowej i miejscem pierwszego kontaktu potencjalnego klienta z  firmą. Do realizacji projektów agencja podchodzi z najwyższą starannościa, profesjonalnie oraz dbałością o każdy detal.

 

Studio oferuje Państwu usługę od A do Z, począwszy od zakupienia domeny (adresu internetowego), udostępnienia miejsca na serwerze (miejsca na dysku gdzie umieszczona jest witryna) i pozycjonowaniu strony (co pozwoli na dotarcie do Państwa większej ilości potencjalnych klientów). Ponadto po zakończonej realizacji mogą Państwo liczyć na serwis i pomoc techniczną.

 

Wypracowana technika komunikacji z klientem pozwala na realizację zleceń niezależnie od odległości, co potwierdzają realizacje nie tylko krajowe, ale i zagranicze.

Kontakt

W celu złożenia zamówienia, wyceny zlecenia lub zadania pytania - skontaktuj się z nami korzystając z fomularza kontaktowego, bądź bezpośrednio mailem lub telefonicznie.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
725 404 948

Ostatnie realizacje

MTB Heron

Strona internetowa sklepu rowerowego w Głogowie, oferującego wysokiej jakości sprzęt rowerowy w atrakcyjnych cenach, oraz specjalistyczny serwis - polecamy serdecznie.

Danmag

Strona internetowa sklepu z częściami samochodowymi w Głogowie, specjalizującego się w regeneracji oraz produkcji przewodów hydraulicznych.

Para-Van

Strona internetowa dla firmy oferującej sługi w zakresie czyszczenia i mycia parą, konserwacji i dezynfekcji pojazdów, maszyn, mebli oraz różnych powierzchni

Meble Marshal Design

Strona www, wraz z katalogiem produktów dla firmy rodzinnej Marshal Design spacjalizującej się w wyrobie wszelkiego rodzaju mebli: łazienkowych, kuchennych, mebli do sypialni, pokoi, przedpokoi, jadalni, bibliotek i biur.

Tartak Almar

Strona tartaku "Almar" oferującego więźbę dachową, tarcicę, deski. Ponadto wszelkiego rodzaju wiaty, domki drewniane - letnie, ogrodowe, oraz całoroczne

Wild Bill

Strona www dla agencji reklamowej oferującej do wynajęcia tablice reklamowe na terenie miasta Głogowa

PL Job

Strona internetowa dla agencji pracy tymczasowej w Głogowie. Oferującej atrakcyjne zatrudnienie w Niemczech w charakterze opiekunek osób starszych, oraz w wielu innych zawodach.