Profesjonalne projektowanie stron www CMS, tworzenie sklepów internetowych i katalogu produktów, pozycjonowanie...
Usługi w zakresie fotografii, sesje zdjęciowe, retusz i obróbka zdjęć, kolarze, fotomontarze, renowacja starych zdjęć...
Przygotowanie materiałów promocyjno-reklamowych, banery, ulotki, plakaty, wizytówki, prezentacje multimedialne...
Kreowanie wizerunku marki firmy  - logotypy firmowe, druki i papiery firmowe, pieczątki, szyldy, tablice reklamowe...
Podaj słownie wynik równania 22 + 22 =
Email:
Temat:
Wiadomość:

Identyfikacja wizualana firmy

Najważniejszym elementem który wyróżnia firmę spośród konkurencji jest spójna identyfikacja wizualana, to ona sprawia że firma staje się zauważalna i zapamiętywana już przy pierwszym kontakcie. Na identyfikację wizualną firmy skladają się m.in.: logotyp (logo), kolorystyka, krój czcionki, druki firmowe (wizytówki, teczki i papier firmowy, koperty), pieczątki, stemple firmowe, materiały reklamowe (ulotki, plakaty, reklamy w mediach), szyldy i tablice reklamowe.

 

Studio graficzne Leon-Art oferuje Państwu profesjonalne wykonanie spójnej oraz oryginalnej identyfikacji wizualnej, która stanie się magnesem przyciągającym klientów, a zarazem będzie praktyczna i czytelna niezależnie od formatu (wielkości logo stosowanym czy to na dużych banerach, czy urządzeniach mobilnych o małej rozdzielczości ekranu). Ostatecznym wynikiem pracy agencji jest księga znaku opisująca budowę logo, zachowanie kolorystyki, wielkości, oraz przykłady prawidłowego wykorzystania.

Kontakt

W celu złożenia zamówienia, wyceny zlecenia lub zadania pytania - skontaktuj się z nami korzystając z fomularza kontaktowego, bądź bezpośrednio mailem lub telefonicznie.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
725 404 948

Ostatnie realizacje

Blue Cat Events

www.bluecatevents.pl

Logo dla firmy zajmującej się organizowaniem imprez w atmosferze prawdziwego kasyna